Grįžti

Plasta prekinio ženklo šiukšlių maišai

Plasta prekinio ženklo šiukšlių maišai

PLASTA prekinio ženklo šiukšlių maišų asortimentas

 

Naujas PLASTOS prekinio ženklo šiukšlių maišų asortimentas suformuotas atsižvelgiant į galutinių klientų (namų ūkių) poreikius, įmonės patirtį užsienio rinkose bei atradus esančias produktines nišas. Naujame asortimente rasite tinkamiausius jūsų poreikius atitinkančius maišus pagal funkciją, storį, dydį, spalvą, pakuotę ir pan.

 

Ypatingai tvirti šiukšlių maišai pagaminti iš 100% perdirbto plastiko. Produktų kokybė yra užtikrinama atliekant tyrimus įmonės laboratorijoje.

 

STRONG / STIPRŪS šiukšlių maišai

 

Ypatingai stiprūs ir tvirti maišai yra kelis kartus patvaresni nei įprasti šiukšlių maišai. Maišai yra storesni, sandarūs ir nepraleidžia skysčių. Platus maišų tūrio asortimentas užtikrins bet kokį vartotojo poreikį, t.y. nuo mažiausio 15 l talpos maišelio vonios kambario šiukšlių dėžei iki 240 l darbams sode, kieme ar pramonėje, viešąjame sektoriuje.

 

DRAWSTRING / UŽRIŠAMI šiukšlių maišai

 

Užrišami maišai yra praktiški naudoti: visas maišo tūris yra išnaudojamas šiukšlėms, paprasta užrišti, patogu nešti iki šiukšlių konteinerio. Stiprus ir patikimas maišas pagamintas iš perdibtos žaliavos, todėl yra tampresnis, sandaresnis (neteka skysčiai).

Maišų tūrio asortimentas formuotas atsižvelgiant į labiausiai vartotojo poreikį atitinkančius dydžius, t.y. 35 l ir 60 l maišai skirti namų vonios bei virtuvės šiukšlių dėžėms, o 100 l maišas – garažui, darbui lauke, biure, aptarnavimo srityje, pramonėje.

 

KNOTTIES šiukšlių maišai

 

„Knotties“ -  patentuotos technologijos naujos kartos ekonomiški šiukšlių maišai. Juos patogu naudoti – užrišti ir neši (dvi lengvai užrišamomis rankenos su specialiomis skylėmis nešimui). Maišo talpa išnaudojama efektyviai – užpildoma šiukšlėmis iki pat rankenėlių, t. y. užrišimo. Naujas produktas skirtas kiekvienam vartotojui: ir namuose, ir HoReCa, valymo paslaugas teikiantiems, viešojo sektoriaus bei pramonės klientams.

 

FUNTIONAL / PASKIRTINIAI šiukšlių maišai (kategorija)

 

Kokybiški įvairių spalvų ir talpos paskirtiniai šiukšlių maišai pagaminti iš tvirtos perdirbto plastiko žaliavos. Asortimentas suformuotas atsižvelgiant į platų vartotojo poreikį: nuo nedidelės apimties darbų šalia namų iki statybos darbų. Atitinkamai skiriasi kiekvieno maišo ir dydis, ir storis, ir tvirtumas.

 

LET‘S DO IT / DAROM  šiukšlių maišai

 

Nacionalinės tvarkymo akcijos DAROM ir PLASTA bendro projekto rezultatas – specialiai šiai akcijai sukurti šiukšlių maišai. Šie maišai išsiskiria didele talpa, savo stiprumu ir patogumu aplinkos bei sodo darbų ruošos darbams, t.y. pritaikyti didesnio svorio šiušklėms, jų nešimui. Kiekvienas nupirktas maišelis remia organizaciją  „Mes Darom“ ir prisideda prie kasmetinės akcijos DAROM rėmimo.

 

RUBBLE / STATYBINIS šiukšlių maišas

 

Šie maišai yra skirti stambiagabaritinių, statybinių, ūkinių atliekų laikymui ir transportavimui. Tam, kad atlaikytų didelį svorį, maišai yra pagaminti iš ypatingai storo dviejų sluoksnių plastiko. Taip pat yra mažesnės talpos bei išmatavimų, kad būtų lengviau pakelti, transportuoti.

 

GARDEN / SODO šiukšlių maišai

 

Žalios spalvos stiprūs, tamprūs, patikimi ir stori maišai. Šie šiukšlių maišai skirti naudoti atliekant įvairius sodo ir daržo tvarkymosi darbus. Nors maišas subalansuotas sodo darbams, visgi yra toks tvirtas, jog atlaikytų ir statybines atliekas. 

 

CONTAINER / KONTEINERIO šiukšlių maišai

 

Specialiai 120 l ir 240 l konteineriams pritaikyti šiukšlių maišai yra skirti užtikrinti higieną: garantuota švara, apsauga nuo galimų skysčių, blogo kvapo (ypatingai vasarą). Naudojant konteineriams skirtus maišus bus užtikrinta švara, be to, nereikės papildomai skirti laiko sudėtingam konteinario valymui.

Maišas pagamintas iš 100% perdirbto plastiko, todėl net ir būdamas plonas yra tamprus.

 

XXL / YPAČ DIDELI šiukšlių maišai

 

Ypatingai didelis maišas skirtas lengvoms atliekoms laikyti ir transportuoti, pvz: pjūvenoms, lapams, popieriui. Tinka padangoms bei kitiems daiktams sandėliuoti. Produktas pagamintas iš 100 % perdirbto plastiko.

 

STRETCHY / YPAČ TAMPRŪS šiukšlių maišai

 

Šie šiukšlių maišai pagaminti iš linijinio žemo tankio antrinio polietileno. Ypatingai tamprūs maišai skirti stiklo šiukšlėms, duženoms ar kitiems aštriems, nestandartinės formos daiktams. Net ir atsiradus skylutei, nėra baimės, kad maišas suplyš ir šiukšlės išbyrės.

 

SORTING / RŪŠIAVIMO šiukšlių maišai

 

Rūšiavimo šiukšlių maišai yra dviejų dydžių: 60l ir 120l. Abu dydžiai puikiai atitinka ir namų ūkių, ir verslo klientų poreikius. Rūšiuojant atliekas į spalvotus maišus visada aišku kur kokios šiukšlės turi būti išmestos. Geltonos spalvos maišas skirtas plastiko atliekoms rūšiuoti, žalios – stiklui ir mėlynas popieriui. Maišai yra tvirti ir tamprūs.

 

MEGA PACK / EKONOMIŠKOS pakuotės šiukšlių maišai

 

Šiukšlių maišai supakuoti kompaktiškose dėžutėse, kurias patogu laikyti virtuvės stalčiuose, garažo lentynose, buityje ar pramonėje. Vienoje dėžutėje šiukšlių maišų turėtų užteksti labai ilgam, t.y. maždaug 3-6 mėn., todėl bus galima ilgesniam laikui pamiršti ėjimą į parduotuvę. Maišus iš dėžutės patogu ištraukti ir nuplėšti, nes yra dozatorius.

 

ANTIBAKTERINIAI šiukšlių maišeliai  

 

Ploni ir ypač tvirti virtuvės (vonios kambario) šiukšlių maišeliai yra su antibakteriniu priedu, kuris neleidžia atsirasti blogam kvapui, apsaugo maišelio turinį nuo bakterijų dauginimosi. Tai ypatingai aktualu auginant mažus vaikus, kurie mėgsta tyrinėti aplinką. Dėl tamprumo plonus maišelius saugu nešti iki konteinerio – šiukšlės nepabirs atsiradus skylutei.

 

Maišelių sudėtyje yra sertifikuoto antimikrobinio mišinio CORDULEN AM 8018 / UNI. Šis priedas yra labai veiksmingas ir nekenksmingas žmonių sveikatai ir aplinkai. Tai užkerta kelią daugybei skirtingų mikrobų (gram-teigiamų ir gram-neigiamų bakterijų, grybelių ir mielių) augimui.

 

FUN / LINKSMI šiukšlių maišeliai

 

Spalvoti šiukšlių maišai su žaisminga spauda papuoš vaikų ar vonios kambarį, virtuvę ar pralinksmins darbo vietoje. Tvirti ir patikimi maišai puikiai tiks ugdyti jaunąją kartą linksmai rūšiuojant atliekas.