Grįžti

Plasta Racing Team komandai prizinė vieta

Rugsėjo pirmą savaitgalį Kauno Kačerginės trasoje vyko komandinės motokroso varžybos MOTO5, kuriose dalyvavo ir Plasta Racing Team komanda. Komandą sudarė du sportininkai Raimondas Machrov ir Aleksejus Toporkov. Iš viso varžybos truko 5 valandas estafetės principu.

 

Puikiai startavus ir atsiplėšus nuo konkurentų, po poros valandų vieno iš komandos nario, A. Toporkovo, motociklas sugedo ir komanda prarado šiek tiek laiko. Nepavykus sutaisyti kolegos motociklo, R. Machrov tęsė varžybas vienas ir vijosi varžybų dalyvius. Ketvirtą varžybų valandą R. Machrov motociklui užkliuvus už krūmų buvo nuplėštas laiko daviklis. Dėl šios priežasties iš pirmos vietos sportininkai nukrito į šeštąją. Visgi paskutinę penktą varžybų valandą Plasta Racing Team komanda sugebėjo prisivyti lyderius bei pakilti į trečią poziciją. Pasak R. Machrov, laimėta prizinė vieta dėl patirtų nesklandumų yra gardesnė nei pirmoji.

 

Nuo šių metų rugpjūčio Raimondas Machrov priklauso Plasta Racing Team, o AB „Plasta“ yra sportininko rėmėja. R. Machrov šeimoje ir tėtis, ir dėdės yra šio sporto atstovai. Todėl nuo mažens dažnai motokroso trasose lankęsis, vaikinas natūraliai panoro važiuoti motociklu. 27 m. sportininkas nuo 8 m. ant motociklo, o devynerių – dalyvavo pirmose važybose. Nuo tada R. Machrov lenktyniavo keliasdešimtyje varžybų Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje, yra Lietuvos čempionas 125CC ir OPEN klasėse, motokroso rinktinės narys.