Grįžti

PLASTA produktyvus pristatymas parodose Latvijoje ir Estijoje

PLASTA – viena didžiausių Europoje polietileno atliekų perdirbimo ir plastiko produkcijos gamybos įmonė, 2014 m. pavasarį pasitiko aktyviai dalyvaudama įvairiose užsienio šalių parodose.  

 

Bene vienos iš daugiausia lankytojų pritraukiančių parodų kaimyninėse Baltijos valstybėse – Latvijoje vykusi tarptautinė statybinių medžiagų parodos – MAJA‘2014 ir ESTbuild‘2014 – Estijoje. Daugelį metų šias organizuojamas parodas aplanko tūkstančiai piliečių. Estijos sostinėje vykusi paroda pritraukia ir lankytojų iš kaimyninės šalies – Suomijos, kuriems „Plasta“ produkcija kasmet tampa vis žinomesnė. Tad mūsų bendrovės kolektyvas džiaugėsi turėdami galimybę tiesiogiai pabendrauti su esamais ir potencialiais klientais, pristatyti AB “Plasta“ pažangiausias naujienas – jau spėjusius išpopuliarėti naujuosius ekologiškus šiukšlių maišus bei turimą platų asortimentą – vamzdžius kabelinei komunikacijai, vandeniui ir dujoms, produkciją drenažo ir melioracijos darbams, statybines plėveles, kibirus, lakštus.

 

Pardavimų ir marketingo direktoriaus Mindaugo Rakausko teigimu, parodos lankytojai džiugino domėjimusi AB „Plasta“ pristatomais produktais bei jau esamų pirkėjų puikiu bendrovės produkcijos kokybės įvertinimu. „Dar kartą įsitikinome, kad mūsų sukurtas ir įgyvendintas plastiko perdirbimo ir gamybos  modelis, leidžiantis pirkėjui pasiūlyti aukštos kokybės bei ekologiškus produktus, atneša puikų atgalinį ryšį – vis daugiau kaimyninių šalių vartotojų vertina ir renkasi mūsų produkciją. Tai rodo augantis šių rinkų dalyvių poreikis „Plasta“ gaminiams. Žinoma, malonu buvo girdėti, kad net ir kitose šalyse pats prekinis ženklas „kalba“ už save -  stendą lankiusieji puikiai žinojo „Plasta“ ir domėjosi mūsų ateities planais. Siekdami išplėsti rinkų geografiją, šiais metais planuojame intensyvų produkcijos pristatymą mums dar naujose rinkose.“
Šie įmonės rinkų plėtros projektai yra  įgyvendinami dalinai finansuojant iš Europos Sąjungos struktūrinės paramos fondo.

 

Daugiau informacijos teiraukitės:
Mindaugas Rakauskas
Pardavimų ir marketingo direktorius
Tel. +370 699 22788

European Union Ad