Grįžti

PLASTA prisistatymas tarptautinėje parodoje

2015 m. vasario mėnesį (vasario 9-13 dienomis) PLASTA pristato savo produkciją bei reprezentuoja įmonę Olandijoje vykstančioje tarptautinėje statybų parodoje BOUWBEURS’ 2015.

 

Parodoje kasmet apsilanko daugiau nei 80 000 lankytojų iš Olandijos bei kaimyninių šalių. Utrechto mieste vykstanti statybinių medžiagų paroda suteikia galimybę pristatyti naujiems klientams, užmegzti naujas partnerystes ir gyvai pabendrauti su jau esamais partneriais. PLASTA bendradarbiaudama su Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA) bei dalyvaudama ekonomikos augimo veiksmų programos priemonėje „Naujos galimybės“, didina savo žinomumą – aktyvus ir originalus prisistatymas leidžia išsiskirti iš didžiulės minios ir pritraukti daugiau lankytojų dėmesio.

 

Pasak bendrovės Pardavimų ir marketingo direktoriaus Mindaugo Rakausko, PLASTA siekia plėsti AB „Plasta“ produktų, skirtų statybų sektoriui, pardavimus Vakarų Europoje ir, žinoma, užmegzti naujas pažintis bei ryšius. Renginio metu pristatomi apsauginiai, kabelių komunikacijos ir vandens tiekimui skirti vamzdžiai, statybinė plėvelė, statybiniai maišai ir kt.

 

Daugiau informacijos teiraukitės:

Mindaugas Rakauskas

Pardavimų ir marketingo direktorius

Tel. +370 699 22788

m.rakauskas@plasta.lt