Grįžti

„Plasta“ įdiegė modernią gamybinę liniją

„Plasta“ įdiegė modernią gamybinę liniją 

AB “Plasta” vykdydama nuolatinį gamybos optimizavimo procesų modernizavimą ir atsižvelgdama į pasaulines plastiko perdirbimo įrengimų tendencijas, 2014 m. kovo mėn. pradėjo gaminti naujai įdiegta vienos moderniausių plastiko perdirbimo gamintojų „Erema“ gamybine  linija. 

Pasak AB „Plasta“ generalinio direktoriaus Vyto Poderio, 2014 m. bus didelių permainų metai.

„Kryptingai siekdami efektyvinti  veiklos procesus, šiais metais esame suplanavę  investicijas į gamybos inovacijas, jos optimizavimą, modernių veiklos apskaitos sistemų įdiegimą, santykių su klientais vystymą. Viena iš šiais metais jau įgyvendintų investicijų – „Erema“ gamybinė linija. Pagrindinis šios investicijos tikslas – patenkinti nuolat augančią mūsų produkcijos paklausą, užtikrinti aukštą produkcijos kokybę ir tuo pačiu išlikti lankstiems produkcijos pristatymo terminų atžvilgiu. Esame pasiruošę nuolatiniams inovatyvių verslo plėtros metodų realizavimui. Šis gamybos modernizavimas taip pat padeda spręsti ir kvalifikuotos darbo jėgos trūkumą. Tikime, kad „Plasta“ turimos kompetencijos ir įdirbis plastiko perdirbimo ir gamybos technologijose dar labiau paspartins dabartinį plėtros transformacijos procesą. Ir toliau glaudžiai bendradarbiausime su mūsų partneriais, susitelkdami ties inovacijomis. “

„Erema“ – vienas moderniausių įrengimų gamintojas plastiko perdirbimo pramonėje. „Plasta“ įsigijo ir įdiegė šio gamintojo žaliavos granuliavimo įrangą. Perdirbtos žaliavos kokybės efektyvumas lyginant su pagamintais senesnės kartos įrengimais padidėjo net keletą kartų. Investicijos į šią liniją siekė ~ 4 mln. Lt. Artimiausioje ateityje planuojama įsigyti dar du panašaus našumo modernius įrengimus.