Grįžti

Naujasis „Plastos“ produktas

„Plasta“ pristato naujos kartos ergonomiškus šiukšlių maišus „Knotties“, tai naujos formos maišas (ypač efektyviai išnaudojama jo talpa) su dviem lengvai užrišamomis rankenomis bei specialiomis skylėmis nešimui.

 

Naujas produktas pirmiausia skirtas kiekvienam vartotojui – maišus gaminame suvyniotus į rulonėlius bei apjuostus spalvota etikete, tačiau jie puikiai tiks ir kituose rinkos segmentuose, pavyzdžiui, viešbučiuose, kavinėse, restoranuose, kitose įstaigose.

 

Šis maišas galės drąsiai konkuruoti su klasikiniais užtraukamais maišais ir maišais su rankenėlėmis.

Naujasis „Plastos“ kūrinys yra patentuotas, todėl mūsų pirkėjai gali būti tikri, kad tokio produkto rinkai nepristatys kiti gamintojai.

 

„Knotties“ buvo testuojamas keliuose mažmeniniuose tinkluose ir po sėkmingos premjeros produktu nutarta prekiauti tiek vietinėje, tiek pagrindinėse eksporto rinkose.

Svarbu pažymėti, „Knotties“, kaip ir visi kiti „Plastos“ maišai yra pagamintas iš 100 proc. perdirbtos žaliavos. Taigi, jis draugiškas aplinkai.

Norėdami gauti daugiau informacijos, būtinai kreipkitės į „Plastos“ vadybininkus, kurie suteiks išsamią informacijos apie produktą bei jo tiekimo sąlygas.

 

Daugiau apie naują produktą galite pasiskaityti šioje “Knotties” maišų prezentacijoje.

 

Knotties_Bags_13