Grįžti

BRC sertfikavimas PLASTOJE

 

Blynas-2

Balandžio viduryje Lloyd Register Quality Assurance atliko išsamų auditą AB  PLASTA gamykloje, siekiant gauti Britų mažmeninės prekybos konsorciumo (BRC) sertifikatą, užtikrinantį vartojimo produktų standarto atitikimą. Šis sertifikavimas yra privalomas norint dirbti su didžiaisiais Didžiosios Britanijos prekybos tinklais.

 

Dėka tvirto vadovybės įsipareigojimo ir investicijų plano į gamybines patalpas Vilniuje, buvo gautas sertifikatas. Įmonėje įkurta darbo grupė kartu su Lloyd Register Quality  Assurance,  atliko reikiamus pakeitimus, pašalino trūkumus,  įvedė naujas veikos procedūras, išanalizavo galimus pavojus  ir riziką. AB PLASTA  pavyko gauti A-lygio”- aukščiausio lygio – įvertinimą. Šis sertifikatas leidžia AB PLASTA plėstis ir toliau plėtoti savo verslą į mažmenines rinkas visame pasaulyje.

 

Šiuo sertifikavimu AB PLASTA išryškina savo bendrą įsipareigojimą sukurti saugius ir aukščiausios kokybės perdirbto plastiko produktus, laikantis teisinių ir klientų reikalavimų, taip pat rūpintis aplinka.