CMS BERLIN 2019

2020-01-16

TARPTAUTINĖ ŠVAROS PREKIŲ PARODA

AB „PLASTA“ dalyvavo tarptautinėje švaros prekių ir paslaugų parodoje Berlyne rugsėjo 24 – 27 dienomis. Tai didžiausia ir svarbiausia tokio pobūdžio paroda Europoje, kurioje savo prekes ir paslaugas pristato 428 dalyviai iš 24 skirtingų šalių.

Perdirbimo technologijos eksponavimas

Tarp tokių vardų kaip Kärcher, Miele, Deiss, Vileda, TORK, pristatėme antrinių žaliavų perdirbimo procesą, gamybos galimybes ir produktų naujienas.

Įspūdingas stendas sulaukė daug lankytojų, o iš 100% perdirbtos plėvelės pagaminti šiukšlių maišai – daug dėmesio. Aktuali parodos tema – atsakingas plastiko vartojimas bei žiedinė ekonomika. Rinkos dalyviai ir profesionalai daugiausia domėjosi perdirbimo galimybėmis, atsinaujinančiomis žaliavomis ir resursų taupymo klausimais.

Daugiau naujienų

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

AB „Plasta“ generalinis direktorius Vytas Poderis, nuo 2020 m. liepos 1 d., traukiasi iš polietileno perdirbimo ir plėvelės gaminių gamybos bendrovės generalinio direktoriaus pareigų, nors ir lieka perdirbimo versle. Savo karjerą jis tęsia tapdamas Plasta GROUP ir AB „Plasta“ valdybos pirmininku.

Daugiau