AB „Plasta“ ėmėsi iniciatyvos: į Vilniaus nuotekų tinklus pateks 80 proc. mažiau taršos

2021-06-01

AB „Plasta“ įgyvendino aplinkosauginiu požiūriu ypač reikšmingą projektą, susijusį su technologinių įrenginių, mažinančių gamybinės veiklos metu susidariusią taršą nuotėkomis, diegimu.

Nauji įrenginiai leis įmonei padidinti nuotekų valymo efektyvumą, bus sulaikomi didesni smulkių dalelių ir kitų atliekų kiekiai, sumažės teršalų apkrova į miesto nuotekų valymo įrenginius. O išvalytas vanduo galės būti pakartotinai naudojamas plastiko atliekų perdirbimo linijose. Tai leis efektyviau panaudoti gamybines nuotekas.

Įdiegus naujus įrenginius padidės sulaikomo smėlio bei plaušo frakcijos kiekis. Planuojama, kad įmonė sumažins į miesto nuotekų tinklus išleidžiamų nuotekų taršą apie 80%.

Šis projektas iš dalies finansuotas Lietuvos aplinkos apsaugos investicijų fondo programos lėšomis. Projekto įgyvendinimą koordinuoja Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA).


Daugiau naujienų

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

Vytas Poderis keičia atsakomybę Plasta grupėje

AB „Plasta“ generalinis direktorius Vytas Poderis, nuo 2020 m. liepos 1 d., traukiasi iš polietileno perdirbimo ir plėvelės gaminių gamybos bendrovės generalinio direktoriaus pareigų, nors ir lieka perdirbimo versle. Savo karjerą jis tęsia tapdamas Plasta GROUP ir AB „Plasta“ valdybos pirmininku.

CMS BERLIN 2019

CMS BERLIN 2019

CMS BERLIN 2019

AB "PLASTA" dalyvavo tarptautinėje švaros prekių ir paslaugų parodoje Berlyne rugsėjo 24 – 27 dienomis. Tai didžiausia ir svarbiausia tokio pobūdžio paroda Europoje, kurioje savo prekes ir paslaugas pristato 428 dalyviai iš 24 skirtingų šalių.

Daugiau